Platforma dostępna w krajach:
Aforti Exchange

Aktualne kursy

Aktualizacja danych: 30 maja 2024, 18:35
WalutaKupnoSprzedaż
EUR PLN4,26954,2871
USD PLN3,93783,9552
GBP PLN5,01955,0380
CHF PLN4,35224,3808
EUR USD1,07831,0897
CZK PLN0,17130,1746
NOK PLN0,37290,3765
SEK PLN0,37010,3752
EUR CZK24,408026,4450
RON PLN0,83090,9531
EUR RON4,95834,9953
EUR CHF0,96290,9964
EUR GBP0,82900,8725
EUR JPY169,3465170,3538
EUR CNY7,81777,8799
USD JPY156,1657157,1833
DKK PLN0,57060,5767
GBP USD1,26901,2792
CNY PLN0,53080,5610
USD CNY7,22007,2680
* Kursy dla transakcji hurtowych

×Przepraszamy. Państwa przeglądarka CommonCrawl 2.0 nie spełnia minimalnych wymagań naszej platformy. Prosimy zaktualizować przeglądarkę!